Обшуки в ПриватБанку: прокуратура намагається отримати доступ до всіх документів юридичного захисту банку

12

Сен 2019

Обшуки в ПриватБанку: прокуратура намагається отримати доступ до всіх документів юридичного захисту банку

; Коментировать


11 вересня в головний офіс Приватбанку в Дніпрі прибула група осіб за підтримки спецназу поліції для проведення обшуку за визначенням Жовтневого районного суду міста Дніпра

Про це повідомила прессекретар банку Інна Музичук у Facebook. Об этом сообщает kiev-today.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зазначається, що ухвалу суду видали 9 вересня, підставою для визначення стало нібито перевищення посадовими особами банку своїх повноважень при укладанні договорів з провідними міжнародними та українськими рекрутинговими, консалтинговими та юридичними компаніями.

"Викликає стурбованість, що під обгрунтуванням нібито "незаконність" залучення рекрутингових компаній, районний відділ поліції, поліція області та прокуратура намагаються вилучити і отримати доступ до всіх документів, пов’язаними з юридичним захистом банку", — повідомила Музичук.

Вона розповіла, що проведення оперативних заходів щодо примусової виїмки декількох документів з залученням невиправданого кількість спецназу поліції і невідомих осіб банк розцінює як тиск.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/11/obshuky_v_pryvatbanku_prokuratura_namagayetsya_otrymaty_dostup_do_vsikh_dokumentiv_yurydychnogo_zakhystu_banku”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий