У німецькому місті Герліц пропонують місяць жити безкоштовно

08

Окт 2019

У німецькому місті Герліц пропонують місяць жити безкоштовно

; Коментировать

Саксонський Герліц розташований в східній Німеччині, на кордоні з Польщею — У німецькому місті Герліц пропонують місяць жити безкоштовно
Саксонський Герліц розташований в східній Німеччині, на кордоні з Польщею
Влада Герліца розраховує на приїзд людей, які працюють віддалено й не прагнуть до мегаполісів Об этом сообщает newtimes.in.ua со ссылкой на СМИ.


Місто Герліц у німецькій Саксонії пропонує роботу й безкоштовне житло на місяць людям з інших міст і країн.


Так сюди сподіваються привабити нових активних жителів, пише 34travel.


«Саксонський Герліц розташований в східній Німеччині, на кордоні з Польщею. Зараз у місті проживає близько 54 тисяч осіб. Більшість з них – люди похилого віку. Щоб вдихнути в місто більше життя, місцева влада розробила програму, за якою людям з інших міст і країн пропонують безкоштовну квартиру на місяць. Такою стратегією вже користувалися американські Детройт і Талса», — йдеться в повідомленні.


У Герліці розраховують на приїзд людей, які працюють віддалено й не прагнуть до мегаполісів. Зараз у місті вільні сім тисяч квартир. Новим жителям запропонують три квартири й три місця роботи на вибір. Уже прийняли заявки від 150 осіб – з сім’ями й одинаків.


Бомбардування Другої світової війни не зачепили Герліц, й історична частина міста залишилася цілою. На його вулицях знімали фільми «Готель «Гранд Будапешт», «Читець» і «Безславні виродки». Щорічно до Герліца приїжджає 140 тисяч туристів, а деякі навіть називають його «новим Берліном».

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/u-nimeckomu-misti-gerlic-proponuyut-misyac-zhiti-bezkoshtovno--630689.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий