Знову за ґрати: засудили рецидивістів, які втекли з в’язниці та обікрали магазин

02

Дек 2019

Знову за ґрати: засудили рецидивістів, які втекли з в’язниці та обікрали магазин

; Коментировать


  • Марія ЛЄХОВА
  • 0
Знову за ґрати: засудили рецидивістів, які втекли з в’язниці та обікрали магазин
  • Не встигли втекти з в’язниці, як знову пішли на злочин — обікрали продуктовий на 9 тисяч гривень.
  • Рецидивістів з чималим стажем знову судили, а до минулого терміну додали ще й новий.

Чоловіки про яких йде мова мають чималий «стаж»: один був 9 разів судимий, інший – 6 разів.

Як розповіли у Бершадській місцевій прокуратурі Вінницької області, засуджені відбуваючи кримінальне покарання у виді обмеження волі, домовилися та втекли з в’язниці. Зробили вони це вночі. На заваді їм не стала навіть висока цегляна огорожа.

— Після втечі, вони, добравшись через дві години до найближчого населеного пункту, за попередньою змовою, незаконно проникли до приміщення продуктового магазину та викрали продукти, цигарки та алкогольні напої на суму 9 тисяч гривень. Все, що встигли злочинці, це вжити частину продуктів та алкогольних напоїв, а коли приховували більшу частину викраденого в чагарниках, їх затримали працівники установи з якої втекли, — зазначають у прес-службі прокуратури Вінницької області.

У суді вину чоловіків повністю довели. Їх судили за таємне викрадення чужого майна та самовільне залишення місця обмеження волі. У результаті чоловіки отримали строк від 4 роки 6 місяців до 5 років позбавлення волі.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/znovu-za-grati-zasudili-retsidivistiv-yaki-vtekli-z-vyaznitsi-ta-obikr-10977046.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий