Це неможливо: у Путіна влаштували істерику через заяву про повернення Криму Україні

02

Дек 2019

Це неможливо: у Путіна влаштували істерику через заяву про повернення Криму Україні

; Коментировать

У Кремлі відкинули навіть можливість, що президент Російської Федерації Вододимир Путін не буде обговорювати із главою України Володимиром Зеленським питання приналежності Криму.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Интерфакс-Россия, про це заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков.Loading...

«Тут ніякої реакції бути не може. Будь-яке обговорення теми Криму неможливо. Про це неодноразово говорилося на самих різних рівнях», – сказав він.

Це висловлювання стало відповіддю Володимиру Зеленському на його сподівання, що Путін обговорить із ним питання Криму на саміті, який пройде 9 грудня.

«Я запитаю на саміті, чи ми можемо розмовляти про Крим в цьому колі. Якщо ні, то мені б хотілося, щоб ми узгодили ще якийсь формат», – сказав Зеленський, додавши, що Крим – це українська територія, та він би “хотів, щоб вона до нас повернулася”.

До слова, російській журналіст Олександр Кушнарь пояснив, чому США та країни Європейського союзу за жодних обставин не визнають анексований Крим частиною Російської Федерації.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/12/02/tse-nemozhlyvo-u-putina-vlashtuvaly-isteryku-cherez-zayavu-pro-povernennya-krymu-ukrayini/”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий