На Прикарпатті закривають розважальні заклади та пропонують контролювати в’їзд до області

23

Фев 2021

На Прикарпатті закривають розважальні заклади та пропонують контролювати в’їзд до області

; Коментировать

Обласна комісія ТЕБ та НС ввела жорсткі обмеження у роботі закладів харчування та готелів. Комісія заборонила з 22 до 28 лютого закладам громадського харчування приймати відвідувачів, можна працювати лише на виніс. Розважальні заклади, нічні клуби та кінотеатри повинні на цей час припинити роботу. Також з 22 до 28 лютого заборонено проведення культурних та релігійних заходів.

Об этом сообщает Правда ЮА


Прийнято рішення до 22 лютого організувати на базі Богородчанської ЦРЛ монопрофільну лікарню на 250 ліжко-місць для надання стаціонарної допомоги хворим з СOVID-19. На базі Лисецької лікарні розгорнуть додатково 50 ліжко-місць, у інших закладах, які вже лікують хворих на коронавірус, – 150 місць.


До 18 лютого Верховинську та Заболотівську лікарні вносять до переліку медзакладів, які лікуватимуть хворих з коронавірусом, – розгорнуть по 50 ліжок в кожній лікарні. По 80 додаткових ліжко-місць розгорнуть в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні та Обласній інфекційній лікарні.


За пропозицією міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, голова ОДА Андрій Бойчук обіцяв розглянути питання щодо встановлення на в’їздах в область блокпостів, на яких проводитимуть температурний скринінг.


“Вам треба звернутися до державної комісії з такою пропозицією. Вам треба фізично обмежити і контролювати в’їзд в область. Державна комісія може зібратися дуже терміново, щоби підтримати ваші пропозиції», – запевнив Чернишов, який взяв участь у обласній комісії в онлайн-режимі.


Нагадаймо, з 15 лютого до 1 березня на Франківщині зупинили навчання для старшокласників і студентів. Дитсадки продовжують працювати.kurs.if.ua


Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=social/76577-na-prikarpatti-zakrivaut-rozvazhalni-zakladi-ta-proponuut-kontroluvati-vyizd-do-oblasti.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий