Мир

Російських військових на українському кордоні уже більше 55 тисяч

Коментировать

Численність складу російських підрозділів на кордоні з Україною перевищує 55 тисяч осіб. Про це повідомив заступник керівника АТО на території Луганської та Донецької областей Сергій Галушко, передає УНН."Ми все ще фіксуємо вздовж українсько-російського кордону значну кількість підрозділів РФ. Численність їх особового складу перевищує 55 тисяч осіб", — повідомив С.Галушко.За його словами, підрозділи РФ на кордоні також проводять ротацію."Ми фіксуємо 13 батальйонних та чотири ротних тактичних груп з боку ЗС Російської Федерації", — додав він.

Подробнее ...

Взимку Україна щодня витрачала $13 млн на газ і електрику для окупованого Донбасу

Коментировать

Безкоштовно постачаючи на окуповані території Донбасу електроенергію та газ, Україна щодня витрачала до 13 мільйонів доларів.Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю ТРК "Україна", повідомляє кореспондент "Укрінформу"."Всю зиму, не отримуючи ні копійки з окупованих територій, витрачаючи від 8 до 13 млн доларів щодня, Україна забезпечувала газом та електроенергією окуповані території та частково продовжує це робити і нині. Це стало можливим завдяки коштам платників податків і є не просто гуманітарними вантажами, а величезними сумами", - сказав Порошенко.

Подробнее ...

В Новій Зеландії стався потужний землетрус

Коментировать

Потужний землетрус магнітудою 6,3 стався в п'ятницю, 24 квітня, у Новій Зеландії.Про це повідомляє національна геологічна служба, передає "УНІАН".Його епіцентр розташовувався в 35 км на північний схід від містечка Каікоура і залягав на глибині 52 км.Землетрус відчувався на всій території Нової Зеландії.Інформації про жертви і руйнування поки не надходило, однак багато з чим довколишніми районами перервалася телефонний зв'язок.Сейсмологи попереджають про можливі найближчим часом сильних повторних підземних поштовхах.

Подробнее ...

Люблю Белую Церковь

Коментировать

Бе́лая Це́рковь (укр. Біла Церква, летопись. Юрьев, Гюргев, Святой Георгий на Руси) — город областного подчинения в Киевской области Украины, экономический и культурный центр Столичного экономического района, также климатический и бальнеологический курорт, расположенный в 80 км к югу от Киева на реке Рось.

Подробнее ...
Страница 1 из 4