Взимку Україна щодня витрачала $13 млн на газ і електрику для окупованого Донбасу

25

Апр 2015

Взимку Україна щодня витрачала $13 млн на газ і електрику для окупованого Донбасу

; Коментировать

Безкоштовно постачаючи на окуповані території Донбасу електроенергію та газ, Україна щодня витрачала до 13 мільйонів доларів.Про це заявив Президент України Петро Порошенко в інтерв'ю ТРК "Україна", повідомляє кореспондент "Укрінформу"."Всю зиму, не отримуючи ні копійки з окупованих територій, витрачаючи від 8 до 13 млн доларів щодня, Україна забезпечувала газом та електроенергією окуповані території та частково продовжує це робити і нині. Це стало можливим завдяки коштам платників податків і є не просто гуманітарними вантажами, а величезними сумами", - сказав Порошенко.

За його словами, бойовики не пропускають на окуповані території більшість гуманітарних вантажів з України.

"В кожному мінському протоколі ви знайдете чіткий наголос, що Україна готова і надсилає гуманітарні вантажі, значна частина яких розвертається бойовиками на кордоні. Чому? Бо вони бояться України, бояться правди, бояться того, що Україна зацікавлена у допомозі, перш за все, найнезахищенішим верствам населення", - зазначив Президент.

Він додав, що Україна вимагала забезпечити контроль за процесом розподілу гуманітарних вантажів на окупованих територіях. Та наполягала на першочерговій їх видачі у дитячих будинках, будинках пристарілих, тюрмах та лікарнях.

Окрім цього, Порошенко розповів, що під егідою Міжнародного Комітету Червоного Хреста щомісячно на Донбас доставляється 160 вантажівок з гуманітарною допомогою для населення.

http://gazeta.ua/articles/life/_vzimku-ukrayina-schodnya-vitrachala-13-mln-na-gaz-i-elektriku-dlya-okupovanogo-donbasu/622967

Опубликовано в Мир

Оставить комментарий